Wygrana na zakończenie rundy.

• autor: adik1607, 2015-10-25 17:44

Pierwsza 20 minut spotkania gramy w  10. Do czasu skompletowania drużyny gra jest wyrównana.  Gospodarze  próbują przedostać się pod naszą bramkę długimi podaniami, my usiłujemy  pograć piłką. Po uzupełnieniu składa gramy dwoma napastnikami. Pierwsza połowa na remis . Nie wydarzyło się nic ciekawego.

( więcej w rozwinięciu ... )

W drugiej odsłonie pokazujemy kilka ciekawych akcji. Grający na lewej obronie M.Spychała włącza się chętnie do akcji ofensywnych. Razem z J.Fąsem stwarzają duże problemy obrońcom gospodarzy. Sporo miejsca w środkowej strefie mają nasi pomocnicy J.Drej i M.Judziński .Opanowują całkowicie tę część boiska i co rusz posyłają prostopadłe piłki do naszych dwóch napastników. Dwie sytuacje bramkowe ma J.Fąs, niestety po jego uderzeniach bramkarz nie wyciąga piłki z siatki. Zdobywamy duża przewagę. Zawodnicy Huraganu próbują uderzeń z ponad 20 metrów. Na szczęście żadne z nich nie sprawia problemów dobrze dysponowanemu P.Starszakowi, a pozostałe długie piłki najczęściej padają łupem naszego stopera bądź bramkarza. Mimo zaciętej walki nie ma zbyt wielu przewinień. Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy. Dobrą sytuacje stwarza sobie również nasz prawy pomocnik M.Drej,niestety po jego strzale piłka również nie wpada do bramki.

Decydująca akcje przeprowadzamy w 75 minucie. Zagrana z prawego skrzydła piłka trafia do R.Spychały ten wykłada ją J.Drejowi, który ku naszej uciesze daję nam zwycięskie trafienie. Najlepszy mecz Dziadzi tego sezonu :).

Huragan - Piast 0-1.

Tylko Piast!

W ramach podsumowania:

W 9 spotkaniach zdobywamy zaledwie 19 bramek. Na szczęście tracimy tylko 5 i to najlepszy wynik w lidze.Skuteczność to nasza największa bolączka. Należy tutaj dodać, że nieobecny w większości meczów Carlos zdobył co najmniej 5 bramek i M.Brząkała pewnie ze 4. Czyli nasz stały skład zdobył tylko 10. Zachęcam młodych zawodników do większej frekwencji  na wiosnę. Nie będziemy musieli grać gołą 11-stką lub jak się to zdarzało w 9-tkę.Bez Was powoli będziemy zwijać zabawki.

Do zobaczenia na boisku!

Tylko Piast!

autor: ~talia osy 2015-10-25 21:09:34

avatar niech zyje sedzia znowu na podwójnym gazie. tylko piast

autor: ~15 2015-10-25 21:26:42

avatar weź się za siebie cieniasie:)
Mecz z Podróżną 8 lub 15-tego.
Pozdrowienia od lidera!