W Czernicach o 12:00.

• autor: adik1607, 2014-10-08 20:12

W najbliższą niedzielę naszym przeciwnikiem będzie Iskra Czernice. Z zespołem Iskry rozegraliśmy w przeciągu ostatniego roku trzy spotkania, wszystkie kończyły się naszym zwycięstwem.

Patrząc jednak na naszą aktualną formę i prezentowany poziom, faworytem niedzielnych zawodów wydaje się zespół Iskry.  (więcej w rozwinięciu...)

W meczu z Tacconi Górzna po raz kolejny pokazaliśmy,że naszą największą bolączką jest brak skuteczności.

Przez pierwsze 20 minut meczu zamknęliśmy gospodarzy na ich połowie. Wydawało się,że bramki to tylko kwestia czasu. Niestety przeciwnik odgryzł się jedną kontrą po, której z dużego kąta zdobył bramkę. Nadal próbowaliśmy prowadzić grę, wyglądało to jednak co raz gorzej. Mieliśmy kilka stałych fragmentów gry, piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki nawet z najmniejszej odległości. Za to po jednej naszej stracie,zawodnik z Górznej przejął piłkę trzydzieści metrów od własnej bramki,przeszedł z piłką całe boisko i pokonał naszego bramkarza. Nikt z defensywy nie zdecydował się na skuteczne przerwanie akcji.

W drugiej połowie oba zespołu prezentowały bardzo niski poziom. Zamiast składnych akcji, dokładnych podań zobaczyć można było mecz ligi podwórkowej, w której zawodnicy piłkę widzieli pierwszy raz. Obraz wydarzeń na boisku przypominał raczej grę w siatkówkę. Piłka latała nad głowami zawodników to w jedną, to w drugą stronę. Najczęstszym zagraniem było ”lagowanie”.

W Górznej stan murawy i niewielkie rozmiary boiska nie pozwoliły nam na grę skrzydłami, nasi boczni pomocnicy byli w zasadzie niewidoczni, drużyna nie funkcjonowała. Na takim terenie jedyne wyjście to gra przez naszych środkowych pomocników. Sami często prosili się o piłkę, a dostawali jedynie lagi.

W niedzielę o 12:00 szansa na rehabilitacje!!

autor: ~15stka 2014-10-08 20:26:43

avatar Udanego przyjęcia weselnego Panu Młodemu życzę!
A drużynowi weselnicy w komplecie w Czernicach na meczu.