Sport.pl

Aktualności

Lider pokonany!!

• autor: spychu123, 2012-05-13 21:24

Dzisiaj 13 Maja 2012 roku Piast Skic pokonał na własnym boisku lidera LZS ZŁOTÓW Piast Głubczyn. W pierwszej połowie zawodnicy Skica stracili 2 bramki po błędach bramkarza i obrońców. Odpowiedzieli natomiast bramką strzeloną z rzutu karnego przez Józka Polańskiego. W drugiej połowie to gospodarze dominowali na boisku. Na 2:2 pięknym dograniem z rzutu rożnego przez Mateusza Cybulskiego piłkę do siatki skierował Maciej Brząkała z główki. W 80 minucie wynik na 3:2 ustalił Bartłomiej Spychała który wyszedł sam na sam z bramkarzem. A dobrym podaniem popisał się Bartosz Mackowski. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Zawodnicy są zadowoleni z takiego rezultatu. Dziękują wszystkim kibicom którzy dopingowali ich w tak trudnym meczu. DZIĘKUJEMY!!!